Najpopularniejsze modele

Lorus to znana na świecie marka producenta zegarków opartych na japońskich mechanizmach. Marka funkcjonuje już na rynku z powodzeniem od ponad 20 lat, tworząc wysmakowane, klasyczne zegarki o nowoczesnych rysach, dedykowane dla różnych grup odbiorców.

Historia marki Lorus

Zegarki Lorus powstały w 1982 roku. Ich producentem była znana japońska firma SEIKO, produkująca wysokiej klasy czasomierze znane na całym świecie ze swej niezawodności i precyzji wykonania. Z upływem czasu, Lorus zdobywał coraz szersze grono odbiorców i dorobił się także oficjalnego przedstawiciela zegarków w Polsce. Zegarki Lorus cieszą się uznaniem zarówno u osób, które preferują aktywny styl życia i sportowe zegarki, jak również u tych, dla których minimalizm i elegancja w wyglądzie grają pierwsze skrzypce.

Zegarki we współczesnym świecie

Obecnie punktualność i bycie na czasie to dwie bardzo istotne kwestie w życiu każdego z nas. Czas to pieniądz, jak się mawia, a zatem warto nie tylko podążać za współczesnymi trendami w modzie, ale także wyrobić sobie metkę osoby punktualnej, zawsze wywiązującej się na czas z powierzonych zadań. Współcześnie, telefony komórkowe wskazujące godzinę i datę w dużej mierze wyparły status tradycyjnych zegarków. Klasycznym czasomierzom przyszło zatem zmierzyć się z przepisaniem roli odmierzania czasu na rolę stylowego, ale i praktycznego dodatku. Obecnie zegarki umieszczane są na nadgarstku raczej jako prestiżowy dodatek do garnituru, czy jako kolejny przemyślany element stylizacji. Mają za zadanie dodawać powagi, sznytu i elegancji strojom, ale ich rola może być też zgoła inna. Zegarek wysokiej klasy, taki jak Lorus, podkreśla status jego właściciela.

Zegarki Lorus

Zegarki Lorus charakteryzują się ponadczasowością i elegancją. Dyskretna tarcza pozbawiona cyfr charakterystyczna jest dla zegarków z serii Classic. Znajdziemy tam zarówno wersje męskie, jak i damskie zegarków, z prostymi, delikatnymi tarczami, a także srebrnymi, złotymi lub skórzanymi bransoletkami. W przypadku zegarków z kolekcji Classic – mniej znaczy więcej.

Seria Chronograph to kolekcja męska zegarków, cechująca się chronografami wskazującymi godziny, minuty, sekundy, a nawet setne sekundy. Są idealne dla perfekcjonistów, którzy lubią mieć swój dzień zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. Wodoodporny mechanizm i eleganckie wykończenia ze stali szlachetnej lub skóry naturalnej, to propozycja zegarka dla współczesnych macho.

Zegarki Fashion to z kolei nieco ekstrawagancka propozycja dla miłośniczek stylu. Nie zawiedzie Cię ich wygląd, modernistyczne wykończenie i kunsztownie zdobione tarcze oraz bransolety.

Lorus Sport Analog to propozycja dla sportowców, którzy nie przepadają za cyfrowymi tarczami zegarów. Zegarki analogowe o sportowym rysie, z tarczą wodoodporną i wytrzymałą na uszkodzenia mechaniczne, to wyjątkowa jakość dla tych, którzy lubią się wyróżniać z tłumu.

Z kolei Lorus Dress to unikalna kolekcja zegarków łączących w sobie cechy codziennej nonszalancji z elegancją. Piękny skórzany pasek oraz klasyczna tarcza z powodzeniem odnajdą się w biznesowej stylizacji, jak również jako codzienny, praktyczny dodatek.